"Жалпыға бiрдей әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы 1993 жылғы 19 қаңтардағы N 1200 (N 1898-XII)
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
1. "Жалпыға бiрдей әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет
туралы" Қазақстан Республикасының Заңы
Z939000_
1993 жылғы
1 қаңтардан бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
"Жалпыға бiрдей әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын қолдану тәртiбi туралы қажеттi
нормативтiк актiлер қабылдасын;
әскери қызметтен өту мәселелерi жөнiнде нормативтiк актiлерді
Заңға сәйкес келтiрсiн.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң
Төрағасы

О поpядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О всеобщей воинской обязанности и военной службе"
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Веpховного Совета Республики Казахстан от 19 янваpя 1993 года
Верховный Совет Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести в действие Закон Республики Казахстан
Z939000_
"О
всеобщей воинской обязанности и военной службе" с 1 января 1993
года.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан:
принять необходимые нормативные акты о порядке применения Закона
Республики Казахстан "О всеобщей воинской обязанности и военной
службе";
привести в соответствие с Законом нормативные акты по вопросам
прохождения военной службы.
Председатель
Верховного Совета Республики