Қазақстан Республикасының мемлекеттік нышандары жөніндегі комиссияның жанынан жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының 2001 жылғы 27 қарашадағы N 1 Өкімі
1. "Мемлекеттік нышандар жөнiндегi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 3578  өкiмiне сәйкес және мемлекеттiң өзiн-өзi сәйкестендiру процестерiн, мемлекеттік стильдің қалыптасуы, мемлекеттік сәйкестендiру мен геральдикалық белгiлердi зерттеу, мемлекеттік рәмiздердi шығару, қолдану және насихаттау жұмыстарын қорытындылау, сол сияқты оларды қолданудың құқықтық негiзiн жетiлдiру мақсатында Республикалық комиссия жанынан мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ертiсбаев Е.Қ.               - Қазақстан Республикасы Президентi
Әкiмшілігі Қоғамдық-саяси бөлiмiнiң
меңгерушiсі, жұмыс тобының жетекшiсi
Жұмағұлов Б.Т.               - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
ғылым бiрiншi вице-министрi, жұмыс
тобы жетекшiсiнiң орынбасары
Баймағамбетов С.Н.           - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
вице-министрi
Бижанов А.Х.                 - Алматы қаласы әкiмiнің орынбасары
Донақов Т.С.                 - Қазақстан Республикасы Әдiлет бiрiншi
вице-министрi
Жоламан Р.Қ.                 - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі Кеңсесiнің
Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмiнің
меңгерушiсi
Мұхамеджанов Т.М.            - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Наратау Қ.Б.                 - Қазақстан Республикасы Президентi
Әкiмшілігі Мемлекеттік-құқық бөлiмi
меңгерушiсінің бiрiншi орынбасары
Ноғаев С.К.                  - Қазақстан Республикасы Президентi
Әкiмшілігі Ұйымдастыру-бақылау
бөлiмi меңгерушісінің орынбасары
Сапаров М.М.                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрінің бiрiншi орынбасары -
Қазақстан Республикасы Қарулы
Күштерi Бас Штабының Бастығы
Телебаев Ғ.Т.                - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi iшкi саясат
департаментiнің директоры
2. Жұмыс тобы мемлекеттік рәмiздердi насихаттау оларды қолдануды реттеу жөнiндегi қызметтi жандандыру үшiн қажеттi шараларды iске асырсын.
3. Жұмыс тобына белгіленген тәртiп бойынша орталық және жергіліктi органдардың, шығармашылық және ғылыми ұйымдардың, оқу орындарының тиiстi мамандары мен лауазым иелерiн жұмысқа тарту құқығы берілсiн.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының Хатшылығына жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік хатшысы

О создании рабочей группы при Республиканской комиссии по государственным символам Республики Казахстан
Распоряжение Государственного Секретаря Республики Казахстан от 27 ноября 2001 года N 1
1. В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 2 июля 1997 года N 3578  N973578_ "О Республиканской комиссии по государственным символам" и в целях изучения процессов самоидентификации государства, формирования государственного стиля, обобщения работы по пропаганде, производству и внедрению символов государственной идентификации и геральдических знаков, а также совершенствования правовой базы их применения создать рабочую группу при Республиканской комиссии по государственным символам в следующем составе:
Ертысбаев Е.К.        - заведующий Общественно-политическим отделом
Администрации Президента Республики
Казахстан, руководитель рабочей группы
Жумагулов Б.Т.        - первый вице-Министр образования и науки
Республики Казахстан, заместитель
руководителя рабочей группы
Баймагамбетов С.Н.    - вице-Министр внутренних дел Республики
Казахстан
Бижанов А.Х.          - заместитель акима г. Алматы
Донаков Т.С.          - первый вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Жоламан Р.К.          - заведующий Отделом социально-культурного
развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Мухамеджанов Т.М.     - заместитель акима г. Астаны
Наратау К.Б.          - первый заместитель заведующего
Государственно-правовым отделом Администрации
Президента Республики Казахстан
Ногаев С.К.           - заместитель заведующего Организационно-
контрольным отделом Администрации Президента
Республики Казахстан
Сапаров М.М.          - первый заместитель Министра обороны -
начальник Генерального Штаба Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Телебаев Г.Т.         - директор департамента внутренней политики
Министерства культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан
2. Рабочей группе принять необходимые меры для активизации пропаганды государственных символов, упорядочения их применения.
3. Предоставить рабочей группе право в установленном порядке привлекать к работе специалистов и должностных лиц центральных и местных исполнительных органов, творческих и научных организаций, учебных заведений.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Секретариат Государственного секретаря Республики Казахстан.
Государственный секретарь
Республики Казахстан