Жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк хатшысының 1996 жылғы 29 шiлдедегi N 7 Өкiмi
"Қазақстан Республикасындағы соттар  және  судьялардың  мәртебесi туралы" Қазақстан  Республикасы  Президентiнiң Конституциялық заң күшi бар Жарлығына өзгертулер мен  толықтырулар  енгiзу  туралы"  Қазақстан Республикасы Конституциялық  заңының жобасын дайындау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жұмыс тобының басшысы:
Мұхаметжанов Б.Ә.         - Қазақстан Республикасы Президентi
Әкiмшiлiгi Заң және құқықтық
сараптама мәселелерi жөнiндегi
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Жұмыс тобының мүшелерi:
Нәрiкбаев М.С.            - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
сотының Төрағасы
Жалыбин С.М.              - Қазақстан Республикасы Парламентi
Сенатының депутаты (келiсiмi бойынша)
Колпаков К.А.             - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрi
Константинов А.В.         - Қазақстан Республикасы Бас
Прокурорының мiндетiн атқарушы
Қуанышбаева Р.С.          - Қазақстан Республикасы Парламентi
Мәжiлiсiнiң Заң және сот-құқықтық
реформа жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы
Рогов И.И.                - Қазақстан Республикасы
Президентiнiң көмекшiсi
Темiрболатов С.Ғ.         - Қазақстан Республикасы Конституциялық
Кеңесiнiң мүшесi (келiсiмi бойынша)
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк хатшысы

О составе рабочей группы для подготовки проекта Конституционного Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имующий силу Конституционного Закона, "О судах и статусе судей в Республике Казахстан"
Распоряжение Государственного Секретаря Республики Казахстан от 29 июля 1996 г. N 7
В целях подготовки проекта Конституционного Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного Закона,  U952694_  "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" образовать рабочую группу в следующем составе:
Руководитель рабочей группы:
Мухамеджанов Б.А.        - заведующий Отделом по вопросам
законодательства и правовой
экспертизы Администрации Президента
Республики Казахстан;
Члены рабочей группы:
Нарикбаев М.С.           - Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан;
Жалыбин С.М.             - депутат Сената Парламента
Республики Казахстан (по
согласованию);
Колпаков К.А.            - Министр юстиции Республики
Казахстан;
Константинов А.В.        - исполняющий обязанности
Генерального Прокурора Республики
Казахстан;
Куанышбаева Р.С.         - Председатель Комитета по
законодательству и судебно-правовой
реформе Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по
согласованию);
Рогов И.И.               - помощник Президента Республики
Казахстан;
Темирбулатов С.Г.        - член Конституционного Совета
Республики Казахстан (по
согласованию).
Государственный секретарь
Республики Казахстан