Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі орталық аппаратының "Б"корпусының әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 1 қарашадағы № 370 н бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 137 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 03.05.2017 № 137 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" центрального аппарата Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 01 ноября 2016 года № 370-Н. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 03 мая 2017 года № 137-Н.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 03.05.2017 № 137 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).