Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің жанындағы Сот төрелігі академиясын қызметтік автомобильдермен, телефон байланысымен, кеңсе жиһазымен және мемлекеттік мекеменің аппаратын орналастыруға арналған алаңдармен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің хатшысы – аппарат басшысының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 1-9/68 өкімі.
1. 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес:
1. Қоса тіркеліп отырған:
1) осы өкімнің 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің жанындағы Сот төрелігі академиясын (бұдан әрі – Сот төрелігі академиясы) қызметтік және кезекші автомобильдермен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
2) осы өкімнің 2-қосымшасына сәйкес Сот төрелігі академиясын телефон байланысымен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
3) осы өкімнің 3-қосымшасына сәйкес Сот төрелігі академиясын кеңсе жиһазымен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
4) осы өкімнің 4-қосымшасына сәйкес Сот төрелігі академиясының аппаратын орналастыруға арналған алаңдармен қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесі аппаратының Сот оқуы және біліктілік емтиханын ұйымдастыру бөліміне осы өкімді Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесі аппараты басшысының орынбасарына жүктелсін.
4. Осы өкімді іске асыру тиісті кезеңге арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде жүзеге асырылсын.
5. Осы өкім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Жоғары Сот Кеңесінің хатшысы –
аппарат басшысы
Д. Мұратбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрілігі
________________________

Об утверждении натуральных норм обеспечения Академии правосудия при Высшем Судебном Совете Республики Казахстан служебными автомобилями, телефонной связью, офисной мебелью и площадями для размещения аппарата государственного учреждения
Распоряжение Секретаря Высшего Судебного Совета Республики Казахстан от 19 декабря 2024 года №1-9/68
1. В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года:
1. Утвердить прилагаемые:
1) натуральные нормы обеспечения Академии правосудия при Высшем Судебном Совете Республики Казахстан (далее – Академия правосудия) служебными и дежурными автомобилями согласно приложению 1;
2) натуральные нормы обеспечения Академии правосудия телефонной связью согласно приложению 2;
3) натуральные нормы обеспечения Академии правосудия офисной мебелью согласно приложению 3;
4) натуральные нормы обеспечения площадями для размещения аппарата Академии правосудия согласно приложению 4.
2. Отделу судебного образования и организации квалификационного экзамена Аппарата Высшего Судебного Совета Республики Казахстан обеспечить размещение настоящего распоряжения на интернет-ресурсе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на заместителя руководителя Аппарата Высшего Судебного Совета Республики Казахстан.
4. Реализацию данного распоряжения осуществлять в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий период.
5. Настоящее распоряжение вступает в силу со дня подписания.
Секретарь
Высшего Судебного Совета
Республики Казахстан –
руководитель аппарата
Д. Муратбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
_____________________