"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары мен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қылмыстық жазалардың орындалуын қамтамасыз ететін органдар мен мекемелерде өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі өзара іс-қимыл жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2009 жылғы 1 желтоқсандағы № 288 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 1 желтоқсандағы № 157 бірлескен бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2024 жылғы 25 қарашадағы № 927 және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2024 жылғы 29 қарашадағы № 437 бірлескен бұйрығы.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары мен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қылмыстық жазалардың орындалуын қамтамасыз ететін органдар мен мекемелерде өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі өзара іс-қимыл жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2009 жылғы 1 желтоқсандағы № 288 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 1 желтоқсандағы № 157 бірлескен бұйрығының күші жойылсын.
2. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылауды өзімізде қалдырамыз.
3. Осы бірлескен бұйрық мемлекеттік орган басшыларының соңғысы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
полиция, генерал-лейтенанты
_____________ Е.С.Саденов
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
генерал-майор
_______________Ш.С. Әрінов

Об отмене совместного приказа Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 1 декабря 2009 года № 288 и исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 1 декабря 2009 года № 157 "Об утверждении Инструкции по взаимодействию органов государственной противопожарной службы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по обеспечению пожарной безопасности в органах и учреждениях, обеспечивающих исполнение уголовных наказаний"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 ноября 2024 года №927 и Министра по по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 29 ноября 2024 года №437
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Отменить совместный приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 1 декабря 2009 года № 288 и исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 1 декабря 2009 года № 157 "Об утверждении Инструкции по взаимодействию органов государственной противопожарной службы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по обеспечению пожарной безопасности в органах и учреждениях, обеспечивающих исполнение уголовных наказаний".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа оставляем за собой.
3. Настоящий совместный приказ вступает в силу со дня подписания его последним из руководителей государственного органа.
Министр
внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-лейтенант полиции
_____________
Саденов Е.С.
Министр
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
генерал-майор
_________________Аринов Ч.С.