2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Парламенті Шаруашылық басқармасы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 10, 11, 12, 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
001 "Әкiмшiлiк шығыстар"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 339 500 мың теңге (бiр миллиард үш жүз отыз тоғыз миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 1-бабы ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 21, 22, 23, 24 және 25-баптары ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" 1995 жылғы 16 қазандағы N 2529 Конституциялық Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбек ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 ереже.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Жүктелген функцияларды барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Парламентiнiң қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Парламентiн ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Рет!Бағ. !Кiшi !Бағдарлама.!Бағдарламаны !Жүзеге ! Жауапты
са.!дар. !бағ. !ның (кіші !(кіші !асыру !орындаушылар
ны !лама.!дар. !бағдарлама.!бағдарламаны) !мерзім.!
N !ның !лама.!ның) атауы !іске асыру !дері !
!коды !ның ! !жөніндегі ! !
! !коды ! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан согласно приложениям 10, 11, 12, 13, 14, 15.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Хозяйственное управление
Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2003 год
1. Стоимость: 1 339 500 тысяч тенге (один миллиард триста тридцать девять миллионов пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; статьи 21 , 22 , 23 , 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 октября 1995 года N 2529, имеющий силу Закона, "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации систем и государственных органов Республики Казахстан"; положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан", утвержденное Управлением Делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Парламента Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Парламента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 001 Әкімшілік
шығыстар
001 Орталық Қазақстан Жыл Қазақстан
органның Республикасы бойы Республикасы
аппараты Парламентінің 116 Парламентінің
депутатын, Сенат Шаруашылық
пен Мәжiлiстiң басқармасы
357 қызметкерiн,
Шаруашылық
басқармасының 29
қызметкерін ұстау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасына жүктелген функцияларды сапалы және уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
010 "Кадрлардың бiлiктiгiн арттыру және оларды қайта даярлау"
республикалық бюджет бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 177 мың теңге (екi миллион жетi жүз жетпiс жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 3-бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 ереже.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өз лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiби шеберлiктi жетiлдiру үшiн қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсiби қызмет саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдi, шеберлiк мен дағдыларды жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаларды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Рет!Бағ. !Кiшi !Бағдарлама.!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
са.!дар. !бағ. !лардың !(кіші !асыру !орындаушылар
ны !лама.!дар. !(кіші бағ. !бағдарламаны) !мерзім.!
N !ның !лама.!дарламалар.!іске асыру !дері !
!коды !ның !дың) атауы !жөніндегі ! !
! !коды ! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Кадрлардың
бiлiктiлiгiн
арттыру
және оларды
қайта
даярлау.
005 Мемлекеттiк Бiлiктiлiктi Жыл Қазақстан
қызметшi. арттырудың бойы Республикасы
лердiң бекiтiлген Парламентінің
бiлiктiлi. жоспарына сәйкес Шаруашылық
гiн арттыру мемлекеттiк басқармасы
қызметшiлердiң
бiлiктiлiгiн
арттыру бойынша
көрсетiлетiн
қызметтердi сатып
алу, соның iшiнде
мемлекеттiк тiлдi
оқыту.
Тыңдаушылардың
саны 386.
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 Админист-
ративные
затраты
001 Аппарат Содержание 116 депутатов, В те- Хозяйст-
централь- 357 единиц аппаратов чение венное
ного Сената и Мажилиса, 29 года управле-
органа единиц Хозяйственного ние Пар-
управления Парламента ламента
Республики Казахстан Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан функций.
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Хозяйственное управление
Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 2 177 тысяч тенге (два миллиона сто семьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан", утвержденное Управлением Делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение
квалифика-
ции и
перепод-
готовка
кадров.
005 Повышение Приобретение услуг по В те- Хозяйст-
квалифика- повышению квалификации чение венное
ции госу- государственных служащих года управле-
дарствен- согласно утвержденному ние Пар-
ных плану повышения квалифи- ламента
служащих кации, в том числе Респуб-
обучение государственному лики
языку. Казах-
Количество слушателей 386. стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: аппараттардың мемлекеттік қызметшілерінің бiлiктiлiгiн арттыру; оқытудың және бiлiктiлiктi арттырудың жүйесiн жетiлдiру нәтижесiнде мемлекеттiк аппараттар жұмысының тиiмдiлiгi, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiбилiгi мен құзырлығы артады. Іс-шаралар оқытуды аппараттардың нақты қажеттiлiктерiне және әртүрлi лауазым санаттарының бiлiктiлiк талаптарынa сәйкес жаңа сапалы деңгейге көтеруге мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
034 "Литерлiк рейстердi қамтамасыз ету"
республикалық бюджет бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 57 100 мың теңге (елу жетi миллион бiр жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi:
Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегі N 378 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 16 қазандағы N 2529 Конституциялық заңы , Қазақстан Республикасының Парламентi Палаталарының 1996 жылғы 20 мамырдағы бiрлескен отырысында қабылданған Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Регламентi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Парламент Палаталарының төрағалары басқарған Қазақстан Республикасының Парламентi делегацияларының үздiксiз жүрiп тұруы үшiн жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Парламент Палаталарының төрағалары басқарған Қазақстан Республикасы Парламентiнiң делегацияларын әуе көлiгiмен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаларды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Рет!Бағ. !Кiшi !Бағдарлама.!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
са.!дар. !бағ. !лардың !(кіші !асыру !орындаушылар
ны !лама.!дар. !(кіші бағ. !бағдарламаны) !мерзім.!
N !ның !лама.!дарламалар.!іске асыру !дері !
!коды !ның !дың) атауы !жөніндегі ! !
! !коды ! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 034 000 Литерлiк Шартқа сәйкес он Жыл Қазақстан
рейстердi чартерлiк рейс бойы Республикасы
қамтамасыз ұйымдастырғаны Парламентiнiң
ету үшiн көлiктiк Шаруашылық
қызметтерге ақы басқармасы
төлеудi жүргiзу.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение квалификации государственных служащих аппаратов; в результате совершенствования системы обучения и повышения квалификации повышается эффективность работы государственных аппаратов, профессионализм и компетентность государственных служащих. Мероприятия позволят поднять обучение на новый качественный уровень в соответствии с реальными потребностями аппаратов и квалификационных требований к различным категориям должностей.
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Хозяйственное управление
Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 034
"Обеспечение литерных рейсов" на 2003 год
1. Стоимость: 57 100 тысяч тенге (пятьдесят семь миллионов сто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 октября 1995 года N 2529, имеющий силу Закона, "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов"; Регламент Парламента Республики Казахстан, принятый на совместном заседании Палат Парламента Республики Казахстан 20 мая 1996 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для бесперебойного передвижения делегации Парламента Республики Казахстан во главе с Председателями Палат Парламента.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение воздушным транспортом делегации Парламента Республики Казахстан во главе с Председателями Палат.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 034 Обеспече- Проведение оплаты транс- В те- Хозяйст-
ние портных услуг за органи- чение венное
литерных зацию десяти чартерных года управле-
рейсов рейсов согласно договору. ние Пар-
ламента
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: чартерлiк рейстердi орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
13-қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 04 желтоқсандағы N 150аа қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
035 "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң депутаттары
бастамашылық жасайтын заң жобаларын әзiрлеу және
оларға сараптама жүргiзу" республикалық бюджет
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50 000 мың теңге (елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 16 қазандағы N 2529 Конституциялық заңының 15-бабы , Қазақстан Республикасының Парламентi Палаталарының 1996 жылғы 20 мамырдағы бiрлескен отырысында қабылданған Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Регламентi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының заңдарын жетiлдiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының депутаттары бастамашылық жасайтын заң жобаларын әзiрлеу, заңдарға өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу, заң шығарушылық қызмет саласында, зерттеулер жүргiзу, халықаралық қатынастар мәселелерi бойынша халықаралық форумдар өткiзу. <*>
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Рет!Бағ. !Кiшi !Бағдарлама.!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
са.!дар. !бағ. !лардың !(кіші !асыру !орындаушылар
ны !лама.!дар. !(кіші бағ. !бағдарламаны) !мерзім.!
N !ның !лама.!дарламалар.!іске асыру !дері !
!коды !ның !дың) атауы !жөніндегі ! !
! !коды ! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 035 000 Қазақстан Заң жобаларын Жыл Қазақстан
Республикасы әзiрлеу жөнiндегi бойы Республикасы
Парламентiнiң қызметтерге ақы Парламентiнiң
депутаттары төлеу; заң шығару Шаруашылық
бастамашылық қызметi практикасы басқармасы
жасайтын заң бойынша зерттеу
жобаларын материалдарын
әзiрлеу және дайындау; заң
оларға жобаларын әзiрлеу
сараптама мәселелерi бойынша
жүргiзу. ғылыми конференциялау,
семинарлар, дөңгелек
үстелдер және тұрақты
комитеттердiң көшпелi
отырыстары мен парла-
менттiк тыңдаулар
өткiзу; заңнамалық
ретте проблемалары
бойынша әлеуметтiк
және сараптамалық
сауалнамада жүргiзу;
заңдарды үйлестiру
бойынша халықаралық
форумдар өткiзу. <*>
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение чартерных рейсов.
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 13 с изменениями - постановлением Правительства Республики Kазахстан от 4 декабря 2003 года N 150аа .
Хозяйственное управление
Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 035
"Разработка и экспертиза проектов законов,
инициируемых депутатами Парламента Республики
Казахстан" на 2003 год
1. Стоимость: 50 000 тысяч тенге (пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; статья 15 Конституционного закона Республики Казахстан от 16 октября 1995 года N 2529 "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов"; Регламент Парламента Республики Казахстан, принятый на совместном заседании Палат Парламента Республики Казахстан 20 мая 1996 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: совершенствование законодательства Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: разработка проектов законов, внесение изменений и дополнений в законы, инициируемые депутатами Республики Казахстан, проведение исследований в области законотворческой деятельности, проведение международных форумов по вопросу международных отношений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 035 Разработка Оплата услуг по В те- Хозяйст-
и экспер- разработке проектов чение венное
тиза проек- законов; подготовка года управле-
тов законов, исследовательских ние Пар-
инициируе- материалов по ламента
мых депу- практике Респуб-
татами законодательной лики
Парламента деятельности; Казах-
Республики проведение научных стан
Казахстан конференций, семинаров,
круглых столов и
выездных заседаний
постоянных комитетов и
парламентских слушаний
по вопросам разработки
законопроектов;
проведение социологи-
ческих и экспертных
опросов по проблемам
законодательного
регулирования;
проведение междуна-
родных форумов по
гармонизации
законодательства -------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер Қазақстан Республикасы Парламентiнiң депутаттары бастамашылық жасайтын заң жобаларын әзiрлеудi қамтамасыз ету, заң шығарушылық қызмет саласында зерттеулер жүргiзудi қамтамасыз ету, халықаралық қатынастар мәселелерi бойынша халықаралық форумдар өткiзудi қамтамасыз ету. <*>
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
14-қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
036 "Парламенттiк Ассамблеяның Трансазиаттық форумын өткiзу"
республикалық бюджет бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 47000 мың теңге (қырық жетi миллион теңге). <*>
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы, Қазақстан Республикасы басшылығының шешiмi.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Азиядағы өзара iс-қимыл және сенiм шаралары бойынша кеңес идеяларын Парламентаралық диалог тетiктерiмен толықтыру бөлiгiнде дамыту, дүние жүзiлiк қоғамдастыққа Қазақстанның рөлi мен мәндiлігiн көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Еуразия кеңiстiгiнде диалогты қалыптастыру, аймақтағы қауiпсiздiк пен тұрақтылықты қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Рет!Бағ. !Кiшi !Бағдарлама.!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
са.!дар. !бағ. !лардың !(кіші !асыру !орындаушылар
ны !лама.!дар. !(кіші бағ. !бағдарламаны) !мерзім.!
N !ның !лама.!дарламалар.!іске асыру !дері !
!коды !ның !дың) атауы !жөніндегі ! !
! !коды ! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 036 Парламенттiк Парламенттiк Жыл Қазақстан
Ассамблеяның Ассамблеяның бойы Республикасы
Трансазиаттық Трансазиялық Парламентiнiң
форумын форумын өткiзу Шаруашылық
өткiзу байланысты басқармасы
қызметтер көрсету
мен іссапар шығыстарын
төлеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстанның әлемдiк сахнадағы беделi мен рөлiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
14-1-қосымша
ЕСКЕРТУ. 14-1 Қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 04 желтоқсандағы N 150аа қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
200 "Депутаттардың қызметтiк тұрғын үйлерiне жиhаз
сатып алу" республикалық бюджет бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение разработки проектов законов, инициируемых депутатами Парламента Республики Казахстан, обеспечение проведения исследований в области законотворческой деятельности, обеспечение проведения международных форумов по вопросу международных отношений.
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Хозяйственное управление
Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 036
"Проведение Трансазиатского форума
Парламентской ассамблеи" на 2003 год
1. Стоимость: 47000 тысяч тенге (сорок семь миллионов тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализации идеи совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии в части дополнения ее механизмами Межпарламентского диалога, демонстрация мировому сообществу роли и значимости Казахстана.
5. Задачи бюджетной программы: формирование диалога на Евразийском пространстве, обеспечение безопасности и стабильности в регионе.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 036 Проведение Оплата услуг и В те- Хозяйст-
Транс- командировочных расходов, чение венное
азиатского связанных с проведением года управле-
форума Трансазиатского форума ние Пар-
Парламент- Парламентской ассамблеи ламента
ской Респуб-
ассамблеи лики
Казах-
стан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение авторитета и роли Казахстана на мировой арене.
Приложение 14-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 14-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г ; с изменениями - постановлением Правительства Республики Kазахстан от 4 декабря 2003 года N 150аа .
Хозяйственное управление
Парламента Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 200
"Приобретение мебели для служебного жилья депутатам"
на 2003 год

1. Құны: 18 250 мың теңге (он сегiз миллион екi жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 16 қазандағы N 2529 Конституциялық Заңының 30-бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 ереже.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Депутаттардың қызметтiк пәтерлерiндегi жиhаз бен тұрмыстық техниканы iшiнара жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Депутаттардың қызметтiк пәтерлерiндегi жиhаз бен тұрмыстық техниканы iшiнара жаңарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаларды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Рет |Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны (кіші | Іске | Жауапты
саны|ламаның|бағ. | маның | бағдарламаны) іске |асыру.|атқарушылар
N | коды |дар. | (кіші | асыру жөніндегі | дың |
| |лама.|бағдарла.| іс-шаралар | мер. |
| |ның |малардың)| | зім. |
| |коды | атауы | | дері |
-------------------------------------------------------------------
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 200 "Депутат. 20 тоңазытқыш, 40 Жыл Қазақстан
тардың кiр жуу машинасы, 81 бойы Республикасы
қызметтiк шаң сорғыш, 10 Парламент.
тұрғын электроплитасы, 60 iнiң Шаруа.
үйлерiне микротолқынды пеш, шылық
жиhаз 25 керует, 100 ас үй басқармасы
сатып үстелi, 150 орындық,
алу" 20 телевизор, 20
компьютер қоятын
үстел, 80 киiм iлетiн
шкаф, 20 кiтап шкафы,
10 жұмсақ жиһаз жиын-
тығы, 33 диван, 114
телевизор қоятын тумба,
20 жиналмалы үстел,
89 жартылай жұмсақ
орындық, 114 комод
сатып алу. <*> ------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Депутаттардың қызметтiк пәтерлерi үшiн жарамсыз күйге келген тұрмыстық техникамен жиhаздарды iшiнара жаңарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
15-қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 04 желтоқсандағы N 150аа қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
600 "Қазақстан Республикасы Парламентiн есептеу және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 18250 тысяч тенге (восемнадцать миллионов двести пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 30 Конституционного закона Республики Казахстан от 16 октября 1995 года N 2529 "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан", утвержденное Управлением делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Частичное обновление мебели и бытовой техники в служебных квартирах депутатов.
5. Задачи бюджетной программы: Частичное обновление мебели и бытовой техники в служебных квартирах депутатов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 200 Приобрете- Приобретение 20 холодиль- В те- Хозяй-
ние мебели ников, 40 стиральных чение ственное
для слу- машин, 81 пылесоса, года управ-
жебного 10 электроплит, 60 ление
жилья микроволновых печей, Парла-
депутатам 25 кроватей, 100 кухонных мента
столов, 150 стульев, 20 Респуб-
телевизоров, 20 столов лики
телевизоров, 20 столов Казах-
для одежды, 20 книжных стан
шкафов, 10 комплектов
мягкой мебели,
33 диванов, 114 тумбочек
под телевизор, 20 столов
раздвижных, 89 стульев
полумягких, 114 комодов
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: частичное обновление пришедшей в негодность бытовой техники и мебели для служебных квартир депутатов.
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение с изменениями - постановлением Правительства Республики Kазахстан от 4 декабря 2003 года N 150аа .
Хозяйственное управление
Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Парламента Республики Казахстан"
на 2003 год

1. Құны: 70 000 мың теңге (жетпiс миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппарат жұмысын жақсарту бюрократизмге қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; "Мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру мәселелерi туралы" ҚР Yкiметiнiң 2000 жылғы 10 қазандағы N 1501 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың 2001-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Іс-шаралар жоспарын бекiту туралы" ҚР Yкiметiнiң 2001 жылғы 21 мамырдағы N 674 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 ереже.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қазiргi заманғы ақпараттық технологиялар негізiнде Қазақстан Республикасы Парламентiнiң заң шығару және ұйымдастыру қызметiнiң тиiмдiлiгi мен сапасын арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: техникалық және моральдық жағынан ескiрген компьютерлiк техниканы жаңғырту, қосымша ұйымдастыру техникасын сатып алу; заңдық, ұйымдастырушылық, статистикалық, талдаушылық және басқа да қажеттi ақпаратқа қолжетiмдiлiктi қамтамасыз ету, сондай-ақ жоғарыда ақпарат түрлерi бойынша ақпараттық ресурстардың қорын жасау үшiн ақпараттық қызметтер мен жабдықтарды сатып алу; қазiргi заманғы ақпараттық технологияларды (бағдарламалық-ақпараттық) сатып алу негiзiнде Парламенттiң ақпараттық-есептеу желiсiн дамыту және қорғау; "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң мониторингi" автоматтандырылған жүйесiн құру бойынша жобалау жұмыстарын жүргiзу үшiн қызметтердi сатып алу (техникалық мiндеттi зерттеу мен бepу) 2001 жылы Парламент санының ұлғаюына байланысты аппарат қызметкерлерiн байланыспен, компьютерлермен және басқа да ұйымдастыру техникасымен жете жабдықтау, сондай-ақ Парламенттiң ақпараттық жүйелерiн дамыту үшiн қосымша жабдықтар сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Рет!Бағ. !Кiшi !Бағдарлама.!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
са.!дар. !бағ. !лардың !(кіші !асыру !орындаушылар
ны !лама.!дар. !(кіші бағ. !бағдарламаны) !мерзім.!
N !ның !лама.!дарламалар.!іске асыру !дері !
!коды !ның !дың) атауы !жөніндегі ! !
! !коды ! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 70 000 тысяч тенге (семьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства РК от 5 октября 2000 года N 1501 "О вопросах информатизации государственных органов"; постановление Правительства РК от 21 мая 2001 года N 674 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы формирования и развития национальной информационной инфраструктуры РК на 2001-2003 годы"; Положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан", утвержденное Управлением Делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Повышение эффективности и качества законотворческой и организационной деятельности Парламента Республики Казахстан на основе использования современных информационных технологий.
5. Задачи бюджетной программы: Обновление технически и морально устаревшей компьютерной техники, приобретение дополнительной оргтехники; обеспечение доступа к законодательной, организационной, статистической, аналитической и другой необходимой информации, а также приобретение информационных услуг и оборудования для создания фонда информационных ресурсов по выше указанным видам информации; развитие и защита информационно-вычислительной сети Парламента на основе приобретения современных информационных технологий (программно-аппаратных); приобретение услуг для проведения проектных работ (обследование и выдача технического задания) по созданию автоматизированной системы "Мониторинг Парламента Республики Казахстан".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Қазақстан 1. Қазақстан Жыл Қазақстан
Республика. Республикасының бойы Республикасы
сының Парламентiн Парламентінің
Парламентiн компьютерлік және Шаруашылық
есептеу және ұйымдастырушылық басқармасы
ұйымдастыру техникамен
техникасымен жарақтандыру:
қамтамасыз 150 компьютер,
ету 150 принтер,
сканерлеуге
арналған 9
құрылғы, 40
теледидар мониторын
сатып алу.
2. Қазақстан
Республикасы
Парламентi
ақпараттық
ресурстарының
қорын жаңғырту:
1 жинақталымнан
жаңғырту жөнiндегi
арнайы
бағдарламалық
қамтамасыз ету
жөнiндегi қызмет
көрсетулердi сатып
алу: қызметтiк
шығыс хат-хабарлар
мен арнаулы
құжаттар бойынша,
заң шығармашылығы
қызметi бойынша;
ақпараттық-талдау
қызметi бойынша.
Ақпараттық
қалыптастыру үшiн
конгресс-жүйелер
жабдығының бiр
жинақталымымен
деректер базасының
бiр серверiн
сатып алу.
3. "Қазақстан
Республикасы
Парламентiнiң
мониторингi"
автоматтандырылған
жүйесiн құру:
жобалау жұмыстарын
(техникалық мiндеттi
зерттеу мен әзiрлеу)
орындау бойынша
көрсетiлетiн
қызметтердi сатып
алу.
4. Қазақстан
Республикасы
Парламентiнiң
ақпараттық-есептеу
желiсiн дамыту:
үздiксiз
қоректендiру
көздерiмен және
жарақтармен қоса
2 cepвep жиынтығын
сатып алу NetWare
6 (6 компонент
құрамында)
бағдарламалық
өнiмiне әр
компонент бойынша
93 мөлшерiнде
лицензия сатып алу
және 2 маманды
олармен жұмыс
icтeу үшiн оқыту;
WINDOWS NT 2000
advanced server
(WINDOWS NT)
лицензиялық
бағдарламалық
өнiмiн, Delphi ver.
6.0. with
соmроnеnts және
visual studio ver.
6.0. interprise
еdition құрал-
саймандық
бағдарламалық
қамтамасыз ету
жиынтығын сатып
алу; желiлердi
ақпараттық қорғау
үшiн RealSecurе
Network Sensor
1 сегмент, Webshield
E250 Аррliаnсе Perp'I
licenct Nо Support
51-100 бағдарламалық
өнiмдерiн сатып алу
және олармен жұмыс
iстеу үшiн 1
маманды оқыту;
желiлердi вирустан
қорғау үшін
(493 лицензия)
вирустан қорғау
дербес бағдарламалық
құралдарын сатып
алу, желiнi
монтаждау мен
ретке келтiру
үшiн құрал-
саймандардың 1
жиынтығын сатып алу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: қазiргi заманғы деңгейде жаңартылған компьютерлер мен ұйымдастыру техникасының паркi (2003 жылы қажеттi мөлшерде), Парламенттiң заң шығармашылығы мен ұйымдастырушылық қызметi үшiн қажеттi ақпаратқа қолжетiмдiлiк, "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң мониторингi" автоматтандырылған жүйесiн жобалау үшiн техникалық мiндет, желiнiң орнықты, сенiмдi жұмысы. Осының бәрi Қазақстан Республикасы Парламентi қызметiнiң сапасы мен тиiмдiлiгiн арттыру үшiн жасалған жағдайлардың бiрi болмақ.

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Обеспече- 1. Оснащение Парламента В те- Хозяйст-
ние вычис- Республики Казахстан чение венное
лительной компьютерной и организа- года управле-
и органи- ционной техникой, приоб- ние Пар-
зационной ретение: 150 компьютеров, ламента
техникой 150 принтеров, 9 устройств Респуб-
Парламента для сканирования, 40 лики
Республики телевизионных мониторов. Казах-
Казахстан 2. Модернизация фонда стан
информационных ресурсов
Парламента Республики
Казахстан: приобретение
услуг по модернизации
специального программного
обеспечения по 1 комплек-
ту: по исходящей служеб-
ной корреспонденции и
специальных документов;
по законотворческой
деятельности; по инфор-
мационно-аналитической
деятельности. Приобрете-
ние одного сервера баз
данных с одним комплектом
оборудования конгресс-
системы для формирования
информации.
3. Создание автоматизи-
рованной системы "Монито-
ринг Парламента Республики
Казахстан":
приобретение услуг по
выполнению проектных
работ (обследование и
разработка технического
задания).
4. Развитие информационно-
вычислительной сети
Парламента Республики
Казахстан: приобретение
2-х серверов в комплекте
с источником бесперебой-
ного питания и оснасткой;
приобретение лицензий к
программному продукту
NetWare 6 (в составе 6
компонентов) в количестве
93 по каждому компоненту
и обучение 2-х специалис-
тов по работе с ним;
приобретение лицензионного
программного продукта
WINDOWS NT 2000 advanced
server (WINDOWS. NT), по
одному комплекту инстру-
ментального программного
обеспечения Delphi ver.
6.0. with components и
Visual studio ver.6.0
interprise edition;
приобретение для информа-
ционной защиты сети
программных продуктов
RealSecure Network Sensor
1 сегмент, Webshield E250
Appliance Perp'l Licence
No Support 51-100 и
обучение 1 специалиста
работе с ними; приобрете-
ние для антивирусной
защиты сети персональных
программных средств
антивирусной защиты (493
лицензии); приобретение
1-го комплекта инструмен-
тов для монтажа и наладки
сети.
-------------------------------------------------------------------
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обновленный парк компьютеров и оргтехники на современном уровне (в количестве, необходимом в 2003 году), доступ к необходимой информации для законотворческой и организационной деятельности Парламента, техническое задание для проектирования автоматизированной системы "Мониторинг Парламента Республики Казахстан", устойчивая, надежная работы сети.
Все это и будет одним из созданных условий для повышения качества и эффективности деятельности Парламента Республики Казахстан.