Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 24 тамыздағы № 46/412 «Ақтау қаласы аумағында құрылыс салу қағидасын бекіту туралы» шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 4/47 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 43-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 24 тамыздағы № 46/412 «Ақтау қаласы аумағында құрылыс салу Қағидасын бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11-1-163 болып тіркелген, 2011 жылдың 1 қарашасындағы № 178-179 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б.Боранбаев
Қалалық мәслихат
хатшысы                                 М.Молдағұлов

О признании утратившим силу решения городского маслихата от 24 августа 2011 года № 46/412 «Об утверждении Правил застройки территории города Актау»
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 19 июля 2012 года № 4/47
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» и статьи 6  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1.Признать утратившим силу решения городского маслихата от 24 августа 2011 года № 46/412 «Об утверждении Правил застройки территории города Актау» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 11-1-163, опубликованный в газете «Огни Мангистау» от 1 ноября 2011 года, №185).
2.Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии                     Б.Боранбаев
Секретарь городского
маслихата                               М.Молдагулов