Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күштері жойылған деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/245 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДАЫ:
Қосымшаға сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күштері жойылған деп танылсын.
Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Челеева
Аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттігін жүзеге асырушы Қ. Көшенов
Аудандық мәслихаттың 15.12.2014 жылғы
№ 24/245 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күштері жойылған деп танылған шешімдерінің тізбесі
Атауы
Нормативтік құықтық актілердің қабылданған күні, айы, жылы және нөмірі
Әділет департаментінде тіркелген күні, айы, жылы және нөмірі
Ресми жарияланған күні, айы, жылы және нөмірі
1
"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" 2014 жылғы 5 маусымдағы № 19/202 аудандық мәслихаттың шешімі

О признинии утратившим силу некоторых решений районного маслихата
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 15 декабря 2014 года № 24/245
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу некоторые решения районного маслихата в соотствии с приложением.
Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии Н.Челеева
Исполняющий полномочия секретаря
районного маслихата К.Кушенов
Приложение к решению районного
маслихата № 24/245 от 15.12.2014 года
Перечень решении районного маслихата признанные утратившими силу
Наименования
число, месяц, год, номер Нормативного правового акта
число, месяц, год, номер регистрации Департамента юстиции
Число, месяц, год
официального
опубликования
1
О предоставлении социальной
помощи на приобретение топлива специалистам государственных
организаций здравоохранения,
социального обеспечения, образования,
культуры, спорта и ветеринарии,
проживающим и работающим в сельских населенных пунктах