Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды мемлекеттік білімдік несиелендіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 шілдедегі № 1018 қаулысын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2007 жылғы 25 сәуірдегі № 167 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 26 сәуірдегі № 213 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 24 қазандағы № 730 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 444 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында қадрлар даярлауды мемлекеттік білімдік несиелендіру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 шілдедегі № 1018 қаулысын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2007 жылғы 25 сәуірдегі № 167 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 26 сәуірдегі № 213 бірлескен бұйрығының (2007 жылғы 31 мамырда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4691 болып енгізілді, 2007 жылғы 29 желтоқсанда «Казахстанская правда» газетінің № 202 (25447) жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Экономика және қаржы департаменті (Т.А. Нұрғожаева) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін;
2) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Білім және ғылым вице-министрі Т.О. Балықбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының              Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі              Ішкі істер министрі
___________А. Сәрінжіпов               ___________Қ. Қасымов

О признании утратившим силу Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 апреля 2007 года № 167 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 26 апреля 2007 года № 213 "О некоторых мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1999 года № 1018 "О государственном образовательном кредитовании подготовки кадров в высших учебных заведениях Республики Казахстан"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 октября 2014 года № 730 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 октября 2014 года № 444
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 апреля 2007 года № 167 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 26 апреля 2007 года № 213 «О некоторых мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1999 года № 1018 «О государственном образовательном кредитовании подготовки кадров в высших учебных заведениях Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4691, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 29 декабря 2007 года № 202 (25447).
2. Департаменту экономики и финансов (Нургожаева Т.А.)
в установленном законодательном порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и размещение его на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Т.О. Балыкбаева.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
образования и науки
Республики Казахстан
_____________ А. Саринжипов
М.П.
Министр
внутренних дел
Республики Казахстан
_____________ К. Касымов
М.П.
«СОГЛАСОВАНО»:
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
___________С. Каирбекова
М.П.