Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № А-11/494 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 23.10 № А-11/494
қаулысына қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. 1 тармақтан және қосымшадан басқа, «Кәсіптік балық аулау жүргізу үшін балық шаруашылық су тоғандарын (телімдерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 2 тамыздағы № A-7/261 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3194 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2006 жылғы 15 тамызда жарияланған).
2. 1 тармақтан және қосымшадан басқа, «Кәсіптік балық аулау жүргізу үшін балық шаруашылық су тоғандарын (телімдерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 9 қарашадағы № А-10/387 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3201 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2006 жылғы 25 қарашада жарияланған).
3. «Мақта саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № А-3/80 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4109 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 29 мамырда жарияланған).
4. «Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/99 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4137 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық -құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 29 мамырда жарияланған).
5. «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № А-5/227 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4266 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 24 шілдеде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 23 октября 2015 года № А-11/494
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области вводится в действие со дня подписания.
Аким области                               С.Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 23.10.2015 года
№ А-11/494
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области «О закреплении за пользователями рыбохозяйственных водоемов (участков) для осуществления промыслового рыболовства» от 2 августа 2006 года № A-7/261, за исключением пункта 1 и приложения (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3194, опубликовано 15 августа 2006 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда»).
2. Постановление акимата Акмолинской области «О закреплении за пользователями рыбохозяйственных водоемов (участков) для осуществления промыслового рыболовства» от 9 ноября 2006 года № А-10/387, за исключением пункта 1 и приложения (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3201, опубликовано 25 ноября 2006 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда»).
3. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги в хлопковой отрасли» от 12 марта 2014 года № А-3/80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4109, опубликовано 29 мая 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда»).
4. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность» от 20 марта 2014 года № А-3/99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4137, опубликовано 29 мая 2014 года информационно-правовой системе «Әділет»).
5. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности» от 2 июня 2014 года № А-5/227 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4266, опубликовано 24 июля 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда»).