"Облыстық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалға алу төлемінің есептік мөлшерлемесін есептеу қағидасын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № А-6/291 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 сәуірдегі № А-4/171 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалға алу төлемінің есептік мөлшерлемесін есептеу қағидасын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № А-6/291 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 4277 болып тіркелген, 2014 жылдың 19 шілдесінде "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.З. Әділбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин

О признании утратившим силу постановления акимата Акмолинской области от 8 июля 2014 года № А-6/291 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче областного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Акмолинской области от 21 апреля 2015 года № А-4/171
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче областного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" от 8 июля 2014 года № А-6/291(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4277, опубликовано 19 июля 2014 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арка ажары").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким области С.Кулагин