Зеренді ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 48 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 маусымдағы № 388 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-186 болып тіркелген, 2012 жылдың 17 шілдесінде "Зеренді" газетінде жарияланған);
"Зеренді ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 593 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3843 болып тіркелген, 2013 жылдың 25 қазанында "Зерделі Зеренді", "Зерен" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Мұратұлы

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 23 января 2015 года № 48
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Зерендинского района:
постановление акимата Зерендинского района от 25 июня 2012 года № 388 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-186, опубликовано 17 июля 2012 года в газете "Зеренді");
постановление акимата Зерендинского района от 30 сентября 2013 года № 593 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Зерендинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3843, опубликовано 25 октября 2013 года в газетах "Зерен", "Зерделі Зеренді").
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким района А.Муратулы