Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 219 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 292 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 219 "Сәулет-құрылыс қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3974 тіркелген, 2014 жылғы 5 тамызда № 95-96 "Ақтөбе" және 2014 жылғы 5 тамызда № 97 "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Облыс әкімі А.Мұхамбетов

О признании утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 2 июля 2014 года № 219
Постановление акимата Актюбинской области от 6 августа 2015 года № 292
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 2 июля 2014 года № 219 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно-строительной деятельности" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3974, опубликованное 5 августа 2014 года № 95-96 в газетах "Ақтөбе" и 5 августа 2014 года № 97 "Актюбинский вестник").
Аким области А.Мухамбетов