"Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 631 және «Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 219 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 520 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 631 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 5 желтоқсанда № 7324 болып тіркелген және «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 61 (27133); «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 17 ақпан № 63 (27135); «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 18 ақпандағы № 64 (27136); «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 66 (27138); «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 14 наурыздағы № 95-101 (27173); «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 16 наурыздағы № 107-114 (27187); ҚР нормативтік құқықтық актілер бюллетенінің, 2012 жылғы ақпандағы, № 2, 435-құжат; «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 2 мамырдағы № 201-202 (27276); «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 29 мамырдағы № 274-278 (27352) болып жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 219 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 23 мамырда № 9464 болып тіркелген және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 3 маусымда жарияланған) күш жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаменті (С.В. Пономарев):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі                            Қ.Қасымов

О признании утратившими силу приказов Министра внутренних дел от 28 ноября 2011 года № 631 "О некоторых вопросах документирования и регистрации населения Республики Казахстан" и от 16 апреля 2014 года № 219 "Об утверждении Инструкции органов внутренних дел Республики Казахстан по обеспечению безопасности дорожного движения"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 июня 2015 года № 520
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Приказ Министра внутренних дел от 28 ноября 2011 года № 631 «О некоторых вопросах документирования и регистрации населения Республики Казахстан» (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 декабря 2011 года под № 7324 и опубликован «Казахстанская правда» от 15 февраля 2012 г. № 47 (26866); от 16 февраля 2012 г. № 48 (26867); от 18 февраля 2012 г. № 51 (26870); от 22 февраля 2012 г. № 53 (26872); Бюллетень нормативных правовых актов РК, февраль 2012 г., № 2, ст. 435);
2) Приказ Министра внутренних дел от 16 апреля 2014 года № 219 «Об утверждении Инструкции органов внутренних дел Республики Казахстан по обеспечению безопасности дорожного движения» (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 мая 2014 года под № 9464 и опубликован: Информационно-правовая система нормативных правовых актов РК «Әділет» 3 июня 2014 г.).
2. Юридическому департаменту Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Пономарев С.В.) в установленном порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Жакупова Р.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
генерал-полковник полиции                  К. Касымов