"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жаңаталап ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармағына сәйкес, "Қобда аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық – санитарлық инспекторының 2015 жылғы 29 қазандағы № 298 "Шектеу іс –шараларын тоқтату туралы" ұсынысу негізінде, Жаңаталап ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданының Жаңаталап ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 2 "Шектеу іс-шаралары туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3915 болып енгізілген, 2014 жылғы 5 маусымдағы "Қобда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Жаңаталап ауылдық округінің әкімі С.Джумакулов

О признании утратившим силу решения акима Жанаталапского сельского округа от 12 мая 2014 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жанаталапского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 3 ноября 2015 года № 6
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции от 29 октября 2015 года № 231 "О снятии ограничительных мероприятий", аким Жанаталапского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанаталапского сельского округа от 12 мая 2014 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрациии нормативных правовых актов за № 3915, опубликованное 5 июня 2014 года в районной газете "Қобда").
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Жанаталапского сельского округа С.Джумакулов