Нормативтiк құқықтық актiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 343 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1256 қаулысымен бекітілген білім беру ұйымдары желісінің кепілдік берілген мемлекеттік нормативіне сәйкес, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 272 "Мәртөк ауданының шалғайдағы елді мекенінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 05 тамызында № 4455 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Күзембаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі: Н. Қалауов

О признании утратившим силу нормативного правового акта
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 14 августа 2015 года № 343
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", гарантированным государственным нормативом сети организаций образования, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1256, акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мартукского района от 10 июля 2015 года № 272 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленном населенном пункте Мартукского района" (зарегистрированное в реестре Нормативных правовых актов 05 августа 2015 года за № 4455).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузембаеву Б.
Аким района Н. Калауов