Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы "Туу туралы куәліктерді рәсімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою тәртібі туралы № 113 бұйрығына күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2015 жылғы 30 шілдедегі № 424 бұйрығы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативті құқықтық актілер туралы» Заңының 43-1 бабы, 1 тармағын жүзеге асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы «Туу туралы куәліктерді рәсімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою тәртібі туралы № 113 бұйрығымен бекітілген ереже күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 4 наурызда № 10381 тіркелген).
2. Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаментінің директоры осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойған күніннен бастап күшіне енеді.
Министрдін
міндетін атқарушы                          Б. Әбдірайым

О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 113 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения свидетельства о рождении"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июля 2015 года № 424
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 113 «Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения свидетельства о рождении» (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2015 года № 10380).
2. Директору Департамента регистрационной службы и организации юридических услуг направить копию настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. Министра                                Б. Әбдірайым