Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 шілдедегі № 50-212 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40 бабының 2 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қосымшаға сәйкес қалалық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Р. Сагитдинов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Қ. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 шілдедегі "Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" № 50-212 шешіміне қосымша
Қалалық мәслихаттың күші жойылған шешімдерінің тізімі
Рет-тік №
Шешім нөмірі және күні
Шешімнің атауы
Әділет басқармасында тіркелген күні
1
2012 жылғы
11 желтоқсандағы №10-50
"Қапшағай қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін жаңа редакцияда бекіту туралы
2
2013 жылғы
20 желтоқсандағы
№ 27-113
Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
2013 жылғы
30 желтоқсан
№ 2543
3
2014 жылғы
10 ақпандағы
№ 28-118
Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2014 жылғы
19 ақпан
№ 2584
4
2014 жылғы
04 сәуірдегі
№ 30-130
Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2014 жылғы
14 сәуір
№ 2653
5
2014 жылғы
05 мамырдағы
№33-146
Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2014 жылғы
19 мамыр
№ 2713
6
2014 жылғы
05 тамыздағы
№ 36-160
Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2014 жылғы
13 тамыз
№ 2811
7
2014 жылғы
15 қазандағы
№ 40-171
Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2014 жылғы
24 қазан
№ 2879
8
2014 жылғы
21 қарашадағы
№ 41-173
Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2014 жылғы
02 желтоқсан
№ 2937

О признании утративших силу некоторых решений городского маслихата
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 50-212
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу решения городского маслихата, согласно приложения.
Председатель сессии
городского маслихата Р. Сагитдинов
Секретарь
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата "О признании утративших силу некоторых решений городского маслихата" от 15 июля 2015 года № 50-212
Перечень решений городского маслихата, утративших силу
п/п
Номер и дата решения
Наименование решения
Дата регистрации в управлении юстиции
1
№ 10-50
от 11 декабря 2012 года
Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Капшагая" в новой редакции
2
№ 27-113
от 20 декабря 2013 года
О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы
№ 2543
от 30 декабря
2013 года
3
№ 28-118
от 10 февраля 2013 года
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
№ 2584
от 19 февраля
2014 года
4
№ 30-130
от 04 апреля 2014 года
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
№ 2653
от 14 апреля
2014 года
5
№ 33-146
от 05 мая 2014 года
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
№ 2713
от 19 мая
2014 года
6
№ 36-160
от 05 августа 2014 года
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
№ 2811
от 13 августа
2014 года
7
№ 40-171
от 15 октября 2014 года
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
№ 2879
от 24 октября
2014 года
8
№ 41-173
от 21 ноября 2014 года
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
№ 2937
от 02 декабря
2014 года