Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 47-3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
47-сессиясының төрайымы Г.Құраметова
Аудандық мәслихат хатшысы Ә.Талқамбаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 -мамырдағы № 47-3 шешіміне қосымша
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21-желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылдың 30 желтоқсанында № 2544 тіркелген).
2. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 10-ақпандағы "21-желтоқсан 2013 жылғы № 25-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 18 ақпанында № 2579 тіркелген).
3. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 4-сәуірдегі "21-желтоқсан 2013 жылғы № 25-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 14 сәуірінде № 2660 тіркелген).
4. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 6-мамырдағы "21-желтоқсан 2013 жылғы № 25-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 19 мамырында № 2717 тіркелген).
5. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 6-тамыздағы "21-желтоқсан 2013 жылғы № 25-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 18 тамызында № 2829 тіркелген).
6. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15-қазандағы "21-желтоқсан 2013 жылғы № 25-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 27 қазанында № 2889 тіркелген).

О признании утратившими силу решений Енбекшиказахского районного маслихата
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2016 года № 47-3
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Енбекшиказахского районного маслихата согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства и бюджету.
Председатель 47-сессии
районного маслихата К.Кураметова
Секретарь районного маслихата А.Талкамбаев
Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата № 47-3 от 27 мая 2015 года
1. Решение Енбекшиказахского районного маслихата № 25-1 от 21 декабря 2013 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2544 от 30 декабря 2013 года)
2. Решение Енбекшиказахского районного маслихата № 27-1 от 10 февраля 2014 года "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата № 25-1 от 21 декабря 2013 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2579 от 18 февраля 2014 года)
3. Решение Енбекшиказахского районного маслихата № 30-1 от 4 апреля 2014 года "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата № 25-1 от 21 декабря 2013 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2660 от 14 апреля 2014 года)
4. Решение Енбекшиказахского районного маслихата № 32-2 от 6 мая 2014 года "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата № 25-1 от 21 декабря 2013 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2717 от 18 19 мая 2014 года)
5. Решение Енбекшиказахского районного маслихата № 35-1 от 6 августа 2014 года "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата № 25-1 от 21 декабря 2013 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2829 от 18 августа 2014 года)
6. Решение Енбекшиказахского районного маслихата № 39-1 от 15 октября 2014 года "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата № 25-1 от 21 декабря 2013 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2889 от 27октября 2014 года)

7. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24-қарашадағы "21-желтоқсан 2013 жылғы № 25-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 2 желтоқсанында № 2940 тіркелген).

7. Решение Енбекшиказахского районного маслихата № 40-1 от 24 ноября 2014 года "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата № 25-1 от 21 декабря 2013 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2940 от 02 декабря 2014 года).