Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 691 бұйрығы
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу заңнамасы департаменті (С.М. Ахметов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа көшірмесі қол қойылған күннен бастап бір апта мерзім оның көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді;
2) осы бұйрықтың «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет- ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                      Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 28 желтоқсандағы
№ 691 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің күші жойылған кейбір
бұйрықтарының тізбесі
1. «Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының нормаларын қолдану үшін қажетті қор биржаларының тізбесін, сондай-ақ олар ұсынатын құжаттардың нысаны мен мазмұнына қойылатын талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 90 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10442 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 сәуірде жарияланған).
2. «Мемлекеттік кәсіпорындар, дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталындағы қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес заңды тұлғалар оларды кейіннен қайта өңдеу мақсатында сатып алатын тауарлардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 141 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10645 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 29 сәуірде жарияланған).
3. «Стратегиялық маңызы бар өндірістер үшін шикізат ресурсы болып табылатын, Қазақстан Республикасының аумағында өндірілмейтін және шетелден сатып алынатын тауарлардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 122 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10559 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 13 сәуірде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 691
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту законодательства государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Ахметов С.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направляются копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
28 декабря 2015 года № 691
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 90 «Об утверждении Перечня фондовых бирж, необходимого для применения норм Закона Республики Казахстан «О государственных закупках», а также требований к форме и содержанию документов, предоставляемых ими» (зарегистрированный Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 10442, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 1 апреля 2015 года).
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 141 «Об утверждении Перечня товаров, приобретаемых государственными предприятиями, юридическими лицами, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними юридическими лицами с целью их последующей переработки» (зарегистрированный Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 10645, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 29 апреля 2015 года).
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 122 «Об утверждении Перечня товаров, являющихся сырьевым ресурсом для стратегически важных производств, не добывающихся на территории Республики Казахстан и приобретаемых за рубежом» (зарегистрированный Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 10559, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 13 апреля 2015 года).

4. «Аукцион тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алудың нысанасы болып табылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 180 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10743 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 сәуірде жарияланған).

4. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 180 «Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, являющихся предметом государственных закупок, осуществляемых способом аукциона» (зарегистрированный Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 10743, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 23 апреля 2015 года).