"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 06-3/306 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 4-3/724 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 06-3/306 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7023 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 303-304 (26698) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдануын;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі                         А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июня 2011 года № 06-3/306 "О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 августа 2015 года № 4-3/724
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июня 2011 года № 06-3/306 «О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7023, опубликованный в газете «Егемен Қазақстан» от 19 июля 2011 года № 303-304 (26698)).
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков