Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бірлескен бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 15-02/762 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 697 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Осы бірлескен бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бірлескен бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастырылуын;
2) күнтізбелік бес күн ішінде осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрық мемлекеттік органдар басшыларының соңғысы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының         Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы                  Ұлттық экономика
министрі                          министрі
___________ А. Мамытбеков         ___________ Е. Досаев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасы
Құқықтық статистика және
арнайы есепке алу жөніндегі
комитетінің төрағасы
____________ С. Айтпаева
2015 жылғы _____ _________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 24 тамыздағы
№ 15-02/762 және
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 697 бірлескен бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір күші
жойылды деп танылған бірлескен бұйрықтарының тізбесі
1. «Жеке кәсіпкерлік саласындағы асыл тұқымды шаруашылығы және тұқым шаруашылығы салаларындағы мемлекеттік бақылау бойынша және өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 18-03/496 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а. 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 312 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7250 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы 660-665 (27057) санында жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых совместных приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
Совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 августа 2015 года № 15-02/762 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года № 697
В соответствии с пунктом 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу некоторые совместные нормативные правовые акты, согласно приложению к настоящему совместному приказу.
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) официальное опубликование совместного приказа в периодических печатных изданиях и размещение в информационно-правовой системе «Әділет»;
2) направление в течение пяти календарных дней копии настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий совместный приказ вступает в силу со дня его подписания последним из руководителей государственных органов.
Министр
сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________ А. Мамытбеков
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
______________________ Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
____________________ С. Айтпаева
«_____»_____________ 2015 год
Приложение
к совместному приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
24 августа 2015 года № 15-02/762
и Министра национальной экономики
Республики Казахстан
16 ноября 2015 года № 697
Перечень
некоторых совместных совместных нормативных правовых
актов, признанных утратившими силу
1. Совместный приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 18-03/496 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 312 «Об утверждении форм проверочных листов в сфере частного предпринимательства по государственному контролю в области племенного животноводства и семеноводства и государственному контролю в области защиты растений» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7250, опубликованный 29 декабря 2011 года № 421-423 (26812-26814)); 31 декабря 2011 года № 426-428 (26817-26819); 5 января 2012 № 3 (26822)) в газете «Казахстанская правда»;

2. «Жеке кәсіпкерлік саласындағы асыл тұқымды мал шаруашылығы және тұқым шаруашылығы салаларындағы мемлекеттік бақылау бойынша және өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік қадағалау бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 18-03/495 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 313, «Жеке кәсіпкерлік саласындағы асыл тұқымды мал шаруашылығы және тұқым шаруашылығы салаларындағы мемлекеттік бақылау бойынша және өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік қадағалау бойынша тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 18-03/496 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушысының 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 312 бірлескен бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 18-03/269 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 174 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7767 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 15 тамыздағы № 510-515 (27588) санында жарияланған) 1-тармағының 2) тармақшасы;
3. «Жеке кәсіпкерлік саласындағы асыл тұқымды мал шаруашылығы және тұқым шаруашылығы салаларындағы мемлекеттік бақылау бойынша және өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 18-03/495 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а. 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 313, «Жеке кәсіпкерлік саласындағы асыл тұқымды мал шаруашылығы және тұқым шаруашылығы салаларындағы мемлекеттік бақылау бойынша және өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы м.а. 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 18-03/496 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а. 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 312 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 8/72 және Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 29/НҚ бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9240 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 8 қазандағы № 196 (28419) санында жарияланған) 1-тармағының 2) тармақшасы.

2. Подпункт 2) Пункта 1 совместного приказа и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 мая 2012 года № 18-03/269 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 28 мая 2012 года № 174 «О внесении изменений в совместные приказы и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 18-03/495 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 313 «Об утверждении критериев оценки степени риска в сфере частного предпринимательства по государственному контролю в области племенного животноводства и семеноводства и государственному надзору в области защиты растений», и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 18-03/496 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 312 «Об утверждении форм проверочных листов в сфере частного предпринимательства по государственному контролю в области племенного животноводства и семеноводства и государственному надзору в области защиты растений» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7767, опубликованный 15 августа 2012 года № 268-270 (27087-27089)) в газете «Казахстанская правда»;
3. Подпункт 2) пункта 1 совместного приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 января 2014 года № 8/72 и Министра регионального развития Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 29/ОД «О внесении изменений в совместные приказы и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 18-03/495 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 313 «Об утверждении критериев оценки степени риска в сфере частного предпринимательства по государственному контролю в области племенного животноводства и семеноводства и государственному контролю в области защиты растений», и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 18-03/496 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 312 «Об утверждении форм проверочных листов в сфере частного предпринимательства по государственному контролю в области племенного животноводства и семеноводства и государственному контролю в области защиты растений» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9240, опубликованный 8 октября 2014 года № 196 (27817)) в газете «Казахстанская правда».