"Облыстық коммуналдық мүлікті мүліктік жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін анықтау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 282 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 90 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық коммуналдық мүлікті мүліктік жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін анықтау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы №282 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2362 болып тіркелген, 2014 жылдың 13 қарашасында №156-157 (18013-18014) "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1 тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.Орынбековке жүктелсін.
Облыс әкімі К.Көкрекбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 20 октября 2014 года № 282 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче областного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Жамбылской области от 5 мая 2015 года № 90
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 20 октября 2014 года № 282 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче областного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2362, опубликовано 13 ноября 2014 года в областной газете "Знамя труда" № 126 (17999).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление финансов акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Орынбекова Б.
Аким области К. Кокрекбаев