Аудандық мәслихаттың қабылдаған кейбір нормативтік құқықтық шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № 44-6 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Респбуликасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабына сәйкес аудандық мәслихаттың қабылдаған кейбір нормативтік құқықтық актілердің орындалуы және мерзімінің өтуіне байланысты аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес аудандық мәслихатпен қабылданған кейбір нормативтік құқықтық шешімдердің күші жойылды деп танылсын.
2. Шешімнің көшірмесі мемлекеттік тіркеуден шығару үшін Әділет органдарына жіберілсін.
3. Осы шешім аудандық "Жаңа өмір-Новая жизнь" газетінде жариялансын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Рахымжан Әбіхайұлы Оспановқа жүктелсін.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Э. Мамедова Е. Тлеубеков
Бесінші шақырылған
аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 1 шілдедегі
44-6 шешіміне қосымша
1. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылдың 26 желтоқсандағы 24-3 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2096 болып тіркелген);
2. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуіріндегі 29-2 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2180 болып тіркелген);
3. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатынң 2014 жылғы 23 маусымдағы 32–3 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2262 болып тіркелген);
4. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатынң 2014 жылғы 08 тамыздағы 33–2 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2302 болып тіркелген);
5. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 тамызындағы 35-2 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2316 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых решений принятых районным маслихатом
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 1 июля 2015 года № 44-6
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" в связи с исполнением и сроком истечения некоторых нормативных правовых актов, принятых районным маслихатом, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые решения районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Копию этого решения направить органам юстиции для снятия с учета государственной регистрации.
3. Опубликовать настоящее решения в районной газете "Жаңа өмір" - "Новая жизнь".
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Оспанова Рахимжана Абихаевича.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Э.Мамедова Е.Тлеубеков
Приложение к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 44-6 от 1 июля 2015 года
1. Решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы". (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2096);
2. О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете 2014-2016 годы". Решение Жуалынского районного маслихата от 21 апреля 2014 года № 29-2. (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2180);
3. О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете 2014-2016 годы". Решение Жуалынского районного маслихата от 23 июня 2014 года № 32-3. (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2262);
4. О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете 2014-2016 годы". Решение Жуалынского районного маслихата от 08 августа 2014 года № 33-2. (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2302);
5. О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете 2014-2016 годы". Решение Жуалынского районного маслихата от 29 августа 2014 года № 35-2. (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2316);

6. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қазандағы 36-2 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2350 болып тіркелген);
7. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы 37-3 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2391 болып тіркелген);
8. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсанындағы 38-3 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2420 болып тіркелген).

6. О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете 2014-2016 годы". Решение Жуалынского районного маслихата от 13 октября 2014 года № 36-2. (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2350);
7. О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете 2014-2016 годы". Решение Жуалынского районного маслихата от 17 ноября 2014 года № 37-3. (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2391);
8. О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете 2014-2016 годы". Решение Жуалынского районного маслихата от 05 декабря 2014 года № 38-3. (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2420).