Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 03 қыркүйектегі № 303 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 411 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына, Жамбыл облысының әділет департаментінің 2015 жылғы 03 қарашадағы № 11-11-12/2266 хатына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 03 қыркүйектегі "Жуалы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртібін бекіту туралы" № 303 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Аққоев Қанат Оспанұлына жүктелсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А. Уркумбаев

О признании утратившим силу постановления акима района от 03 сентября 2015 года № 303
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 14 декабря 2015 года № 411
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и письма Департамента юстиции Жамбылской области № 11-11-12/2266 от 03 сентября 2015 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата района от 03 сентября 2015 года № 303 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных неселенных пунктах Жуалынского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аккоева Каната Оспановича.
Исполняющий обязанности
акима района
А. Уркумбаев