"Қалалық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Теміртау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 1/2 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 15/25 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына сәйкес Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қалалық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Теміртау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 1/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2967 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 наурыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 31 наурыздағы № 13 "Құрыш қала kz" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Владимир Анатольевич Костюшинге жүктелсін.
Қала әкімі Н. Сұлтанов

О признании утратившим силу постановления акимата города Темиртау от 08 января 2015 года № 1/2 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче городского коммунального имущества в имущественный найм (аренду)"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 16 апреля 2015 года № 15/25
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 08 января 2015 года № 1/2 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче городского коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2967, опубликованное 5 марта 2015 года в информационно-правой системе "Әділет", 31 марта 2015 года в газете "Құрыш қала kz" № 13).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костюшина Владимира Анатольевича.
Аким города Н. Султанов