Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 211 "Қарқаралы ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 334 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 211 "Қарқаралы ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" (Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2015 жылғы 14 тамызда № 3376 болып тіркелді) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары С. Әлиұлына жүктелсін.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов

Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района от 14 июля 2015 года № 211 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Каркаралинского района"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 27 октября 2015 года № 334
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Каркаралинского района от 14 июля 2015 года № 211 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Каркаралинского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 августа 2015 года № 3376).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления взложить на заместителя акима Каркаралинского района С. Әлиұлы.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов