Ұлытау ауданы әкімдігінің кейбір актілері туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 29/06 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жерліктігі мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 04 шілдегі "Ұлытау ауданы Ақтас кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 18/01 қаулысының (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылдың 7 тамызында № 2711 санымен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Ұлытау ауданы әкімдігің 2015 жылғы 24 тамыздағы "Ұлытау ауданы Ақтас кенті әкімнің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 26/01 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын Ұлытау ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін ақтарушы Дукембаев Габиден Маратовичке жүктелсін.
Аудан әкімі Х. Омаров

О некоторых актах акимата Улытауского района
Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 1 октября 2015 года № 29/06
В соответствии Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Улытауского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Актас Улытауского района" от 04 июля 2014 года № 18/01 (зарегистрирован в Департаментом юстиции Карагандинской области 7 августа 2014 года № 2711).
2. Отменить постановление акимата Улытауского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Актас Улытауского района" от 24 августа 2015 года № 26/01.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата Акима Улытауского района Дукембаева Габидена Маратовича.
Аким района Х. Омаров