"Авиациялық тіркелген электр байланысы желісіндегі жұмыс технологиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 43 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 24 қарашадағы № 1087 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Авиациялық тіркелген электр байланысы желісіндегі жұмыс технологиясын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 43 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9183 болып тіркелген), 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 238 (28461) «Егемен Қазақстан» газетінде және Әділет ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Б.К. Сейдахметов) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберуді;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интернет- порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы                                   Ж. Қасымбек

О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 января 2014 года № 43 "Об утверждении Технологии работы в сети авиационной фиксированной электросвязи"
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года № 1087
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 января 2014 года № 43 «Об утверждении Технологии работы в сети авиационной фиксированной электросвязи» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9183, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 4 декабря 2014 года 238 (27859), «Егемен Қазақстан» 4 декабря 2014 года № 238 (28461) и в информационно-правовой системе «Әділет» от 12 декабря 2014 года);
2. Комитету гражданской авиации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Сейдахметов Б.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интернет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Министра                              Ж. Қасымбек