Аудан әкімі шешімінің күші жойылды деп туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 1 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңын және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңын басшылыққа ала отырып, Арал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Арал ауданы әкімінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 5 шешімінің (мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 15 сәуірінде 4634 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 31 санында ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Арал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Әлішева Жұмагүл Нахтайқызына жүктелсін.
3. Шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ

О признании утратившим силу решение акима района
Решение акима Аральского района Кызылординской области от 22 января 2015 года № 1
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" и от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Аральского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акимата Аральского района от 5 марта 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков по Аральскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4634 от 15 апреля 2014 года, опубликовано от 26 апреля 2014 года за № 31 в газете "Толкын").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аральского района" Алишевой Жумагул Нахтаевне.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ