"Қазалы ауданының шалғайдағы елді мекенінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 148 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 261 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазалы ауданының шалғайдағы елді мекенінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 148 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5019 нөмірімен тіркелген, "Тұран Қазалы" газетінде 2015 жылы 4 шілдеде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ Н. ШАМҰРАТОВ

О признаний утратившим силу постановления акимата Казалинского района от 27 мая 2015 года № 148 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в одаленном населенном пункте Казалинского района"
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 15 октября 2015 года № 261
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района 27 мая 2015 года № 148 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленном населенном пункте Казалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5019, опубликовано 4 июля 2015 года в газете "Тұран Қазалы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
АКИМ РАЙОНА Н. ШАМУРАТОВ