"Қостанай ауданының шалғайдағы елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 255 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 525 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының 2-тармағына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қостанай ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 255 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5663 тіркелген, 2015 жылғы 2 шілдедегі "Арна" газетінде жарияланған).
Аудан әкімі                                Т. Исабаев

О признании утратившим силу постановления от 19 мая 2015 года № 255 акимата Костанайского района "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Костанайского района"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 1 октября 2015 года № 525
В соответствии с пунктом 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление от 19 мая 2015 года № 255 акимата Костанайского района "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Костанайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5663, опубликовано 2 июля 2015 года в газете "Арна").
Аким района                                Т. Исабаев