Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 290 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 165 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 290 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 1 қазанда № 5106 тіркелген, 2014 жылғы 20 қазанда "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Даиров

О признании утратившим силу постановление акимата Наурзумского района от 25 сентября 2014 года № 290
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 9 июня 2015 года № 165
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акима Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Наурзумского района от 25 сентября 2014 года № 290 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 октября 2014 года под № 5106, опубликованной в газете "Науырзым тынысы" 20 октября 2014 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Акима района                               Т. Даиров