"Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 9 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 357 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-129-1-баптарына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 9 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9211 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 4 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Дін істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, баспасөз басылымдарына және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» РМК жолдауды;
2) бұйрықтың күші жойылды деп тану және нормативтік құқықтық актілер тізбесінен алып тастау туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурстарында орналастыруды;
3) осы бұйрықтың қол қойылған күнінен бастап он жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы ақпаратты ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі                  А. Мұхамедиұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігінің
төрағасы
_______________ Қ.П. Қожамжаров
2015 жыл 23 қараша

О признании утратившим силу приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам религий от 21 февраля 2014 года № 9 "Об утверждении Квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса "Б" Агентства Республики Казахстан по делам религий"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 ноября 2015 года № 357
В соответствии со статьями 21-129-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам религий от 21 февраля 2014 года № 9 «Об утверждении Квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса «Б» Агентства Республики Казахстан по делам религий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9211, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 4 апреля 2014 года).
2. Комитету по делам религий Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, периодические печатные издания и РГП «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение информации о признании утратившим силу приказа и исключение из перечня нормативных правовых актов на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа представить в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан                       А. Мухамедиулы
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Агентства Республики
Казахстан по делам государственной
службы и противодействию коррупции
______________ Кожамжаров К.П.
23 ноября 2015 года