Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 05 ақпандағы “Май ауданы әкімідігі атқарушы органдары “Б”корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы” № 45/2 қаулысының күшін жою туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 148/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы” Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 05 ақпандағы “Май ауданы әкімідігі атқарушы органдары “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы” № 45/2 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің апппарат басшысы Д.Б. Қалиақпаровқа жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Ысқақова

Об отмене постановления акимата района “Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” исполнительных органов акимата Майского района” № 45/2 от 05 февраля 2015 года
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 18 мая 2015 года № 148/5
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан” акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата района № 45/2 от 05 февраля 2015 года “Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” исполнительных органов акимата Майского района”.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Калиакпарова Д.Б.
Аким района Б. Искакова