"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 84-ө-м бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 506 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 43-1-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 84-ө-м бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7532 болып тіркелген, «Казахстанская правда» газетінде 2012 жылғы 5 маусымда № 169-170 (26988-26989) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Халықты жұмыспен қамту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                       Т. Дүйсенова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
___________________ Ә. Смайылов
2015 жылғы 7 шілде

О признании утратившим силу приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 марта 2012 года № 84-о-м "О некоторых вопросах реализации Программы занятости 2020"
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 22 июня 2015 года № 506
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра труда и социальной зашиты населения Республики Казахстан от 15 марта 2012 года № 84-о-м «О некоторых вопросах реализации Программы занятости 2020» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7532. опубликованный в газете «Казахстанская правда» 5 июня 2012 года № 169-170 (26988-26989).
2. Департамент занятости населения Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Т. Дуйсенова
СОГЛАСОВАНО
Председатель Комитета по
статистике Министерства национальной
экономики Республики Казахстан
________________ А. Смаилов
7 июля 2015 года