"Жазасын тартушы сотталған тұлғаларды қоғамдық жұмыстарға тарту үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылдың 10 қазандағы № 319 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 38 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі № 226-V Қылмыстық Кодексінің 467-бабы, 3-тармағы, 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жазасын тартушы сотталған тұлғаларды қоғамдық жұмыстарға тарту үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылдың 10 қазандағы № 319 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2014 жылдың 05 желтоқсанында № 3008 болып тiркелдi, 2014 жылдың 17 қазанындағы № 42 "Ауыл арайы", 2014 жылдың 7 қарашасындағы № 45 "Сельская новь" газеттерiнде жарияланды) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін
3. Осы қаулы оны қабылдаған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
И.Турков

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам" от 10 октября 2014 года № 319
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 февраля 2015 года № 38
В соответствии с подпунктом 1 пункта 3 статьи 467 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 3 июля 2014 года № 226-V акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам" от 10 октября 2014 года № 319 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 05.12.2014 г. №3008, опубликовано в газетах "Ауыл арайы" от 17 октября 2014 года № 42, "Сельская новь" от 7 ноября 2014 года № 45).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылского района
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
И.Турков