"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 11 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Тимирязев ауданы әкімдінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 5 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3097 тіркелген, аудандық "Көтерілген тың", "Нива" газеттерінде 2015 жылғы 14 ақпанда жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Л.А. Плотниковаға жүктелсін.
Аудан әкімі Е. Базарханов

О признании утратившим силу решения акима Тимирязевского района от 30 января 2015 года № 5 "Об объявлении на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2015 года № 11
В соответствии статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Тимирязевского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тимирязевского района от 30 января 2015 года № 5 "Об объявлении на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3097, опубликовано 14 февраля 2015 года в районных газетах "Көтерілген тың", "Нива").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющую обязанности руководителя аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Плотникову Л.А.
Аким района Е. Базарханов