"Шал ақын ауданы Солтүстік Қазақстан облысының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 2 Шал ақын ауданы әкімінің шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 03 қаулысы
"Нормативті құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңынің 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Шал ақын ауданы Солтүстік Қазақстан облысының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 2 Шал ақын ауданы әкімінің шешімінің күші жойылды деп танылсын. Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаментінде 2015 жылғы 3 ақпанда N 3096 болып тіркелді.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Омаров

О признании утратившим силу решения акима района Шал акына № 2 от 30 января 2015 года "Об объявлении на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 марта 2015 года № 03
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района Шал акына № 2 от 30 января 2015 года "Об объявлении на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 февраля 2014 года N 3096.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким района М.Омаров