"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Көші-қон полициясы комитеті әзірлеген "Босқындар туралы есеп" (коды 7291203, индексі 8-КҚ, кезеңділігі жартыжылдық) ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысаны мен оны толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 382 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 100 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Көші-қон полициясы комитеті әзірлеген «Босқындар туралы есеп» (коды 7291203, индексі 8-КҚ, кезеңділігі жартыжылдық) ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысаны мен оны толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 382 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 18 ақпанда № 7427 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 178*182 (27256); 2012 жылғы 5 мамырдағы № 210-215 (27289) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы осы бұйрықты бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің мүдделі құрылымдық бөлімшелерінің және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                               Ә. Смайлов

О признании утратившим силу приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 26 декабря 2011 года № 382 "Об утверждении статистической формы "Отчет о беженцах" (код 7291203, индекс 8-М, периодичность полугодовая) ведомственного статистического наблюдения и инструкции по ее заполнению, разработанных Комитетом миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 100
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 26 декабря 2011 года № 382 «Об утверждении статистической формы «Отчет о беженцах» (код 7291203, индекс 8-М, периодичность полугодовая) ведомственного статистического наблюдения и инструкции по ее заполнению, разработанных Комитетом миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7427 от 18 февраля 2012 года, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 5 мая 2012 года № 128-129 (26947-26948).
2. Управлению планирования статистической деятельности в течение пяти рабочих дней довести настоящий приказ до сведения заинтересованных структурных подразделений Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан и Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель                               А. Смаилов
«СОГЛАСОВАН»
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
________________ К. Касымов
18 июня 2015 года