Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 839 "Атырау қаласының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидасын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 1784 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа алып, 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 839 "Атырау қаласының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 3 шілдесінде № 3241 болып тіркеліп, 2015 жылдың 14 шілдесінде облыстық "Атырау" газетінің № 77 (19910) санында жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі Н. Ожаев

Об утрате силы постановления Атырауского городского акимата № 839 от 11 июня 2015 года "Об утверждении схемы и правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Атырау"
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 15 октября 2015 года № 1784
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Атырау № 839 от 11 июня 2015 года "Об утверждении схемы и правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Атырау" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июля 2015 года за № 3241, опубликованное 14 июля 2015 года в областной газете "Прикаспийская коммуна" за № 77 (19848)).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким города Ожаев Н.