Аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 93 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 271 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 93 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақыcының мөлшерлемесін есептеу қағидаcын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 17 наурыздағы № 3131 болып тіркеліп, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2015 жылғы 28 наурыздағы № 12 (6169) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі Ә. Нәутиев

О признании утратившим силу постановлении акимата района от 11 февраля 2015 года № 93
Постановление Махамбетского районного акимата Атырауской области от 6 мая 2015 года № 271
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 21-1 Закона "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Постановление акимата района от 11 февраля 2015 года № 93 "Об утверждении Правила расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3131 от 17 марта 2015 года, опубликованное 28 марта 2015 года в газете "Жайык Шугыласы" №12 (6169)) признать утратившим силу.
Аким района А. Наутиев