Ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бақсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 18 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 24 тамызындағы № 193 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1. Бақсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3227 болып тіркеліп, "Жайық шұғыласы" газетінің 2015 жылдың 25 маусымындағы № 25 (6182) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Бақсай ауылдық округі әкімі Ж. Бисенов

О признании утратившим силу решение акима сельского округа от 18 мая 2015 года № 7
Решение акима Баксайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 24 августа 2015 года № 18
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 21-1 Закона "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года и на основании представления главного государственного ветеринарно –санитарного инспектора государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства Республики Казахстан" за № 193 от 24 августа 2015 года РЕШИЛ:
1. Решение акима Баксайского сельского округа от 18 мая 2015 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3227, опубликованное 25 июнь 2015 года в газете "Жайык шугыласы" № 25 (6182) признать утратившим силу.
Аким Баксайского сельского округа: Ж. Бисенов