Аудан әкімдігінің қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 208 қаулысы
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын және Атырау облысы Әділет департаментінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 4-8028/15 хатын басшылыққа алып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 99 "Қызылқоға ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3199 тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетінде 2015 жылы 28 мамырда жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы аудандық "Қызылқоға" газетіне жариялансын.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М.Абуовке жүктелсін.
Аудан әкімі                                М. Мұқанов

Об утрате силы постановление районного акимата
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 12 октября 2015 года № 208
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма департамент Юстиции Атырауской области от 5 октября 2015 года № 4-8028/15, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать постановление районного акимата от 27 апреля 2015 года № 99 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Кызылкогинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3199, опубликованое в районной газете "Кызылкога" от 28 мая 2015 года ) утратившим силу.
2. Настоящее постановление опубликовать его в районной газете "Кызылкога".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абуова М.
Аким района                                М. Муканов