Округ әкімінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 11 Тасшағыл ауылдық округі "Тасшағыл өндірістік кооперативіне қарасты "Өтебай" қыстағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 16 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып ШЕШЕМІН:
1. Округ әкімінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 11 Тасшағыл ауылдық округі "Тасшағыл өндірістік кооперативіне қарасты "Өтебай" қыстағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы", (Нормативтік құқықтық актілер тіркеу тізімінде № 3210 болып тіркелген) шешімнің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
Округ әкімі: М. Қуанишов

Об утрате силы решение акима 2015 года 4 мая № 11 "Об установлении граничительных мероприятий на зимовку "Утебай" относящего к производственному кооперативу "Тасшагиль" Тасшагильского сельского округа
Решение акима Тасшагильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 8 июня 2015 года № 16
В соответсвии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
Решение акима Тасшагильского сельского округа от 4 мая 2015 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий на зимовку "Утебай" относящего к производственному кооперативу "Тасшагиль" Тасшагильского сельского округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3210) признать утратившим силу.
Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким округа: М. Куанишов