Мақат аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 350-V шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 16 шілдедегі № 142-V "Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2764 тіркелген, 2015 жылғы 5 қыркүйекте "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХІХ сессиясының төрағасы
Д. Алтаева
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Жолмағамбетов

О признании утратившим силу решения Макатского районного маслихата
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2015 года № 350-V
В соответствии статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу районного маслихата № 142-V "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок специалистам здравохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2764, опубликовано 5 сентября 2015 года в газете "Макат тынысы").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель очередной
ХХХІХ сессии районного маслихата
Д. Алтаева
Секретарь районного маслихата Т. Жолмагамбетов