Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 58 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақыcының мөлшерлемесін есептеу қағидасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 230 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 58 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақыcының мөлшерлемесін есептеу қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3128 болып енгізілді, аудандық "Серпер" газетінің 2015 жылғы 19 наурызында ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Негіз: Атырау облыстық қаржы басқармасының 2015 жылғы 30 сәурдегі № 12-12-4/500 хаты.
Аудан әкімі А. Баракатов

О признании утратившим силу постановления акимата района от 17 февраля 2015 года № 58 "Об утверждении Правила расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 4 мая 2015 года № 230
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата района от 17 февраля 2015 года № 58 "Об утверждении Правила расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)", (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3128, официально опубликовано в районной газете "Серпер" 19 марта 2015 года).
Основание: Письмо Управления финансов Атырауской области № 12-12-4/500 от 30 апреля 2015 года.
Аким района А. Баракатов