Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы № 314 қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы орынбасары Б.Жылқышиевқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б.Атамқұлов
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2015 жылғы «06» қазандағы
№ 314 қаулысына қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр күші жойылған нормативтік құқықтық қаулыларының тiзбесi
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 09 маусымдағы «Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы» № 174 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2726-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 04 тамызда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).
2. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы «Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы» № 179 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2733-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 7 тамызда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).
3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 09 маусымдағы «Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы» № 181 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2734-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 12 тамызда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).
4. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 маусымдағы «Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» № 182 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2723-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 07 тамызда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).
5. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 маусымдағы «Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» № 184 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2731-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 12 тамызда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Южно-Казахстанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 октября 2015 года № 314
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Жилкишиева Б.
Аким области                               Б.Атамкулов
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «6» октября 2015 года
№ 314
Перечень утративших силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Южно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 09 июня 2014 года № 174 «Об утверждении регламента государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2726, опубликовано 04 августа 2014 года в газете «Южный Казахстан»).
2. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 09 июня 2014 года № 179 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2733, опубликовано 7 августа 2014 года в газете «Южный Казахстан»).
3. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 09 июня 2014 года № 181 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2734, опубликовано 12 августа 2014 года в газете «Южный Казахстан»).
4. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 июня 2014 года № 182 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области фармацевтической деятельности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2723, опубликовано 07 августа 2014 года в газете «Южный Казахстан»).
5. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 июля 2014 года № 184 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2731, опубликовано 12 августа 2014 года в газете «Южный Казахстан»).

6. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі тамыздағы «Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицезиаттарға өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы» № 209 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2759-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 19 тамызда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).
7. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі «Автомобиль көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» № 210 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2758-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 19 тамызда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).
8. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы «Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы» № 273 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2818-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қазанда Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).
9. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы «Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы» № 278 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2817-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қазанда Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).
10. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі «Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы» № 302 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2853-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 14 қарашада «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).

6. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2014 года № 209 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2759, опубликовано 19 августа 2014 года в газете «Южный Казахстан»).
7. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2014 года № 210 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2758, опубликовано 19 августа 2014 года в газете «Южный Казахстан»).
8. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 августа 2014 года № 273 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализации пестицидов (ядохимикатов), применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2818, опубликовано 11 октября 2014 года в газете «Южный Казахстан»).
9. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 августа 2014 года № 278 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2817, опубликовано 11 октября 2014 года в газете «Южный Казахстан»).
10. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 23 сентября 2014 года № 302 «Об утверждении регламента государственной услуги «Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2853, опубликовано 14 ноября 2014 года в газете «Южный Казахстан»).

11. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қазандағы «2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2011 жылғы 27 шілдедегі № 176 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» № 235 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2060-нөмірімен тіркелді, 2011 жылғы 21 қарашада «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған).

11. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 октября 2011 года № 235 «О внесении изменения в постановление акимата области от 27 июля 2011 года № 176 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2060, опубликовано 21 ноября 2011 года в газете «Южный Казахстан»).