Арыс қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 605 "Арыс қаласы әкімі аппаратының және қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 616 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы «Арыс қаласы әкімі аппаратының және қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» № 605 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2498 рет санымен тіркелген, 2014 жылдың 21 қаңтардағы № 4 (5894) «Арыс ақиқаты» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Р.Айтбаевқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 С.Ертай

Об утрате силы постановления № 605 от 23 декабря 2013 года "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима города Арыс и исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета" акимата города Арыс
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 616
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» и пункта 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата города Арыс № 605 от 23 декабря 2013 года «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима города Арыс и исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета» (зарегистрировано № 2498 от 14 января 2014 года в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, опубликовано в газете «Арыс ақиқаты» № 4 (5894) от 21 января 2014 года) считать утратившим силу.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Арыс Айтбаева Р.
Аким города                               С.Ертай